Muzeum Motoryzacji w Poznaniu otwarte!

19.02.2021 10:25:35

W dniu dzisiejszym w pawilonie 2, o godzinie 10:00 zostało otwarte Muzeum Motoryzacji w Poznaniu. Zwiedzający, którzy zakupili bilety mogą wybrać się w historyczną podróż i odkryć piękno klasycznej motoryzacji na żywo!

Zgromadzone w muzeum pojazdy, pochodzą ze zbiorów członków Automobilklubu Wielkopolski, które zostały dodatkowo uzupełnione o egzemplarze z Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.

Muzeum Motoryzacji zostało podzielona na specjalne strefy tematyczne, w których znajdują się pojazdy z różnych stron świata. Wśród klasyków odnaleźć można pojazdy osobowe, motocykle, rowery, a także wojskowe pojazdy specjalne. Więcej o muzeum można przeczytać TUTAJ

Wystawa otwarta jest dla zwiedzających w każdy piątek, sobotę i niedzielę. Informacje dotyczące biletów wstępu oraz godzin otwarcia można znaleźć TUTAJ

Zapraszamy serdecznie!